Eaton UPS Ellipse PRO 650 DIN 650 VA, 400 W, Tower, Line-Interactive
- TootjadEaton
- Mudel: ELP650DIN
- Saadavus: 2
-
206€
Eaton UPS Ellipse PRO 650 DIN 650 VA, 400 W, Tower, Line-Interactive
| All | |
| AC-väljundite arv | 4 |
| Bruto Sügavus (mm) | 390.00 mm |
| Brutokaal | 7.7 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 315 mm |
| Brutolaius (mm) | 140 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Eritunnused | Convenient extra-flat design for easy installation in any office environment Automatic Voltage Regulation (AVR) High performance surge-protection device compliant with IEC 61643-11 standard Data line protection to ensure that the internet line (including |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kujutegur | Tower |
| Maht | 650 VA |
| Maht (m3) | 0.017199 m |
| Netokaal | 6.8 kg |
| Paber/Papp | 800.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 100.00 g |
| Producer product family | UPS |
| Producer product name | Ellipse PRO 650 DIN |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Sertifikaat | IEC/EN 62040-1, IEC/EN 62040-2, CE, EAC |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.90 kg |
| TI kaal (kg) | 5.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 400 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: eaton ups ellipse pro 650 din 650 va, 400 w, tower, line-interactive, elp650din, eaton, ups



